Dlaczego warto

INCENTIVE 

 Incentive - motywacja, szkolenie i integracja Incentive określamy tym mianem imprezy firmowe, które mogą być elementem wyjazdu, szkolenia lub konferencji, bądź też stanowią odrębna całość. Są znakomitym tłem dla firmowych uroczystości, jubileuszy czy też spotkań znaczących partnerów. Ich forma uzależniona jest oczywiście od celu spotkania, który wspólnie z Państwem ustalamy, dobierając odpowiednio ilość i charakter atrakcji, bo duża część sukcesu imprezy to dobrze określone potrzeby naszych klientów.

Formę spotkań należy wprowadzić do całorocznego kalendarza w przedsiębiorstwie i zintegrować z działaniami promocyjnymi firmy. Efektywność takich działań jest dużo wyższa niż zwykłych i może być pomocna w osiągnięciu wielu różnych celów:

  • integracja pracownika z firmą
  • team building, wyłowienie liderów
  • integracja zespołu ludzi
  • wzmocnienie więzi sympatii, ale również ujawnienie antypatii, o czym szefowie działu zasobów ludzkich powinni wiedzieć
  • zdobycie nowej wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Starannie zaplanowany, zorganizowany i zrealizowany projekt incentive to nie oceniona korzyść dla firmy, która inwestuje w entuzjazm i kreatywność ludzi - najważniejszego czynnika sukcesu każdej firmy. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór miejsca, rodzaju atrakcji oraz organizatora takiego wyjazdu.

Jako firma wyspecjalizowana w organizacji tego typu wyjazdów / w roku 2007- 5200osób/ oferujemy Państwu naszą pasję, zaangażowanie i olbrzymią satysfakcję, którą czerpiemy z dobrze zorganizowanej imprezy. Tym co nas wyróżnia, jest aktywny charakter naszych imprez , doskonałe warunki finansowe i ogromne doświadczenie - ze szczególnym naciskiem promujemy szkolenia z bardzo szerokiej gamie tematycznej.

Uważamy, że dobry wyjazd incentive to nie tylko luksusowy hotel i nielimitowane przyjemności konsumpcyjne, ale przede wszystkim możliwość sprawdzenia siebie, przekroczenia barier własnych możliwości i odkrycie nowych pasji, wyłowienie nowych liderów i poprawa komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa , co przekłada się w sposób znaczący na sukces przedsiębiorstwa .

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami :

 

1.Spotkania 1- dniowe - cena od 85* zł /os

bankiet przy muzyce, konkursy, wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa

 

2.Wyjazdy 2- dniowe / jeden nocleg /cena od 298* zł/os

Szkolenie lub podsumowanie roku  8 h, obiad , integracja w plenerze , konkursy , wytrawna kuchnia , muzyczna impreza tematyczna np klimat PRL, Hawaje czy lata 80, profesjonalna obsługa, śniadanie i inne świadczenia do uzgodnienia

 

 

3.Wyjazdy 3-dniowe / 2 noclegi / cena od 495* zł/os

2 dni szkolenia 16 h, 3 obiady , 2 śniadania , kolacja , 1- kolacja w plenerze z imprezą i konkursami , specjały regionalnej kuchni , muzyczna impreza tematyczna + karaoke , bufety szkoleniowe i inne świadczenia do uzgodnienia.

 

**Do każdej rezerwacji GRATIS obowiązkowe szkolenia BHP dla całej grupy tylko do końca czerwca2016

 

 Specjalizujemy się w grupach od 20 do 500 osób . Dysponujemy bardzo szeroką bazą hotelową w Bieszczadach, Pieninach i Beskidzie Śląskim  . Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dysponujemy praktycznie każdym pojazdem do jazdy w trudnym terenie, odpowiednimi plenerowymi chatami gilowymi , doskonałym zapleczem hotelowym o rożnych standardach, przewodnikami górskimi, dostępem do miejsc zamkniętych dla indywidualnych turystów , przygotowujemy ekskluzywne bankiety i konferencje z odpowiednią oprawą i typowe survivalowe imprezy w plenerze .

 

 

Cena*- uzależniona od ilości osób i programu 

Chcesz wiedzieć więcej na temat szkoleń?

Interesuje Cię praca w charakterze trenera lub wykładowcy? Szukasz sali szkoleniowych? Zapisz się i bądź na bieżąco.